„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Wesela
Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Zadbamy o to aby ten dzień był wyjątkowy. Oferujemy salę weselną na max 50 osób. Z wielką radością zajmiemy się organizacją Waszego wesela. Malownicza, stylowa sala, z dala od zgiełku miasta to idealne miejsce na taką uroczystość amały XVIII wieczny kościół w Santocznie będzie odpowiedni do kameralnej ceremonii zaślubin. Menu oraz zakres usług ustalimy indywidualnie z każdym z Was.

Komunie
Pierwsza Komunia Święta to istotny dzień dla każdego dziecka. Jednak to również idealna okazja aby wspaniale spędzić czas z rodziną. Przyjęcie powinno pozytywnie zaskoczyć Gości swoją doskonałością oraz dopieszczonymi szczegółami. Z przyjemnością podejmujemy się organizacji komunii na max 50 osób. Menu oraz zakres usług ustalimy indywidualnie z każdym z Was.

Imprezy okolicznościowe
Z radością zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę, między innymi: chrzciny, rocznice, jubileusze, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, integracyjne, przyjęcia imieninowe, urodzinowe w tym niezapomniane „osiemnastki”czy „czterdziestki”. Oferujemy kompleksową usługę, od dekoracji, wyżywienia, obsługę po animatora, DJ, czy zespół muzyczny. Wyjątkowy charakter każdego przyjęcia powoduje, że zakres usługi jest zawsze ustalony indywidualnie.

Ekocatering
Organizujesz imprezę w domu lub w plenerze? A może biznesowe spotkanie w firmie? Z przyjemnością dowieziemy Ci pyszne potrawy, sporządzone z lokalnych, naturalnych składników. Napisz do nas a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Kontakt z nami

Santoczno ul. Kasztanowa 2
66-415 Kłodawa

  515-796-721

© wszystkie prawa zastrzeżone