„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Komunie
Pierwsza Komunia Święta to istotny dzień dla każdego dziecka. Jednak to również idealna okazja aby wspaniale spędzić czas z rodziną. Przyjęcie powinno pozytywnie zaskoczyć Gości swoją doskonałością oraz dopieszczonymi szczegółami. Z przyjemnością podejmujemy się organizacji komunii na max 50 osób. Menu oraz zakres usług ustalimy indywidualnie z każdym z Was.

Imprezy okolicznościowe
Z radością zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę, między innymi: chrzciny, rocznice, jubileusze, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, integracyjne, przyjęcia imieninowe, urodzinowe w tym niezapomniane „osiemnastki”czy „czterdziestki”. Oferujemy kompleksową usługę, od dekoracji, wyżywienia, obsługę po animatora, DJ, czy zespół muzyczny. Wyjątkowy charakter każdego przyjęcia powoduje, że zakres usługi jest zawsze ustalony indywidualnie.

Ekocatering / Imprezy firmowe
Organizujesz imprezę w domu lub w plenerze? A może biznesowe spotkanie w firmie? Z przyjemnością dowieziemy Ci pyszne potrawy, sporządzone z lokalnych, naturalnych składników. Napisz do nas a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Kontakt z nami

Santoczno ul. Kasztanowa 2
66-415 Kłodawa

  608-287-722 lub 660-495-130

© wszystkie prawa zastrzeżone